YAVUZ ÖZDİLKurumsal

YAVUZ ÖZDİLKurumsal

YAVUZ ÖZDIL - OTO LASTIK ve NAKLIYE HIZMETLERI

 

DEGERLI MÜSTERILERIMIZ

 

  • Sirketimiz, Türk ve Yabanci Yatirimci ve Üreticilere uluslararasi nakliye hizmeti vermek üzere 1993 yilinda Mustafa Özdil tarafindan kurulmustur.

 

  • 24 yillik bu süre zarfinda sektöründe en güvenilir firmalar arasina ismini yazdiran sirketimiz geçen yil itibari ile bilinirliligi ile pazardaki ürünlerinin kalitesini ispatlamis olan MICHELIN sertifikali bayiligini üstlenmistir.

 

  • Uzun yillardir kendisini gelistirip büyüyerek, nakliye hizmeti ile birlikte götürdügü lastik sektöründe de emin adimlarla kaliteli lastik ürünlerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

 

  • Kurucularimiz Mustafa ÖZDIL ve Mustafa Yavuz ÖZDIL sektörde marka çesitliligi ve elindeki ürün yelpazesiyle çok kisa bir sürede taninan firmamiz konum itibari ile müsterilerimizin rahat ve kolay ulasalabilecegi yer tespit edilerek kurulmustur. 

 

  • Kurulusundan itibaren sirket politikasini müsteri memnuniyetine odaklayan firmamiz her zaman sizlerin yaninda olmus ve olmaya da devam etmektedir. Memnuniyet politikalarimizdan biri olan düsük fiyat politikamiz sizlerin her daim bütçenizin korumaniza yardimci olmaktadir. Marka çesitliligimiz müsterilerimize seçme olanagi saglamaktadir.

 

  •  Kullandigimiz balans makinalarimiz sayesinde jant ve lastik uyumunu maksimum seviye getirip aracin vibrasyonunu sifira indirmemiz mümkün olmaktadir. Sökme-Takma makinalarimizin hizi,  hayatin hizini yakalamamiza yardimci olmaktadir. Lastik degisimini hizli ve düzgün bir sekilde yapmamiz müsterilerimizin zaman kaybini önlemektedir.

 

  • Sektörde her zaman en iyi hizmet, kalite ve güvenin adresi olmayi hedeflemistir. Aile sirketi olmamizin avantaji ile sirketimize gelen müsterilere aile ortamini saglamak her zaman görevimizdir. Sizleri de YAVUZ ÖZDIL OTO LASTIK de görmekten mutluluk duyariz.
  •  


YAVUZ ÖZDİL
MARKALAR

©2017 YAVUZ ÖZDİL Tüm Hakları Saklıdır.

Mutluluk ve Sevgiyle Tasarlandı...