YAVUZ ÖZDİLHizmetlerimiz

YAVUZ ÖZDİLHizmetlerimiz

01 OTO LASTIK SATISI Otomobilin yolla temassini saglayan yegane baglanti noktalari olan lastikler, aracinizin en önemli parçalarindan biridir. Hasarli, yipranmis ve hatali monte edilmis tüm lastikler sürüs sonrasinda hayati tehlikeler yaratir. Bu nedenle lastik bakimi ve yenilenmesi güvenli sürüs için çok büyük önem tasir.
02 OTO JANT SATISI Otomobilin yolla temasini saglayan yegane baglanti noktalari olan lastikler, aracinizin en önemli parçalarindan biridir. Hasarli, yipranmis ve hatali monte edilmis tüm lastikler sürüs esnasinda hayati tehlikeler yaratir. Bu nedenle lastik bakimi ve yenilenmesi güvenli sürüs için çok büyük önem tasir.
03 LASTiK HOTEL HiZMETLERi Lastik oteli kis veya yaz lastiklerinizin, bir sonraki mevsime kadar saklanmasini ve teknik gereksinimlere uygun olarak korunmasini saglayan bir depolama hizmetidir.
04 LASTiK MONTAJ HiZMETLERi Yavuz Özdil’den aldiginiz herhangi marka oto lastiklerinize Montaj, Balans Ayari, Sibop Degisimi Hizmetleri ÜCRETSIZ olarak verilmektedir.
05 SATIS SONRASI BALANS HIZMETI Yavuz Özdil’den Aldiginiz herhangi marka oto lastiklerinize Montaj, Balans Ayari, Sibop Degisimi Hizmetleri ÜCRETSIZ olarak verilmektedir.
 
 
 
 

YAVUZ ÖZDİL
MARKALAR

©2017 YAVUZ ÖZDİL Tüm Hakları Saklıdır.

Mutluluk ve Sevgiyle Tasarlandı...